Alfa, Sicube, 8PU 152 Dağıtım Panoları

Alpha Panolar

ALPHA Dağıtım Panoları, modüler tasarımlı, 125 A e kadar ALPHA 125 duvar tipi, 630 A e kadar ALPHA 630 duvar tipi ve dikili tip dağıtım panoları basit ve komple çözümler sunmaktadır.

Koruma sınıfı       IP30/IP43/IP55

Sicube Panolar

Güçlü iskeleti, kullanışlı tasarımı ve estetik duruşu ile Siemens 8MT Sicube Panolar, Kompanzasyon, MCC ve Dağıtım Panoları gibi uygulamalarda kullanılmaktadır. IP30’dan IP54’e ve 4000A’e kadar,  konut ve endüstriyel binalar için çözümler sunmaktadır. Modüler yapısı sayesinde kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

8PU 152 Tipi Panolar

8 PU 152 Alçak Gerilim Panoları, ana ve tali dağıtım panoları olarak kullanılmaktadır. Kızaklı ve sabit sistem olarak özel contası sayesinde, IP54 ‘e kadar koruma sağlamaktadır. Montaj şekli, duvara dayalı veya serbest olabileceği gibi, 4000 Amper’e kadar Tip Test Sertifikalı panolardır. Panolar standart Sürücü, PLC, kompanzasyon gibi uygulamalarda kullanılabilmektedir.

Diğer Tip Panolar

Üretimlerimiz, müşteri talepleri doğrultusunda istenilen farklı markaları ( EAE, RITTAL ) ve modelleri (Paslanmaz, Duvar Tipi, Polyester  vb. )  ayrıca, özel EGESIM çözümlerini kapsamaktadır.