Egesim Enerji

EGESİM ENERJİ ELEKTROMEKANİK VE TAAHHÜT SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Gebze Organize Sanayi Bölgesinde bulunan fabrikamızda da elektrik, enerji, otomasyon projeleri ve sistem çözümleri üreten deneyimli bir proje grubumuz bulunmaktadır. Buradaki proje grubumuz ağırlıklı olarak Marmara ve Karadeniz Bölgesi’nde yerleşik olan kuruluşlara ve yurtdışı şirketlere Kağıt, Karton, Çimento, Arıtma Tesisleri için proje ve mühendislik hizmetleri vermektedir.

EGESİM grubu olarak Enerji ve Jeotermal Santrallerine ileri teknoloji ile kurulum hizmeti ve Enerji konusunda AR-GE çalışmalarımıza Enstrümantasyon konularını da ilave ederek bu alandaki referanslarımızı daha da çoğaltmayı hedefliyoruz. Genel olarak bakıldığında sanayi tesisleri için her türlü elektrik ve elektrifikasyon işleri ile ilgileniyoruz. Hem yurt içinde hem de yurt dışında yapılan birçok projede kullanılan ekipmanların temin edilmesini ve mühendislik hizmeti verilmesini sağlıyoruz.

Ağırlıklı olarak Siemens marka ürünleri kullanarak Siemens Sivacon Partner ünvanı altında ürettiğimiz panolara ek olarak EGESİM lisanslı Tip Test Sertifikalı Orta Gerilim Hücre ve panoları imal edilmektedir. Sürücü teknolojileri konularında ileri seviye mühendislik çözümleri de sunulmaktadır. Sanayi tesisleri için gerekli mühendislik hizmetlerini, sahada ve AR-GE departmanında gerçekleştirilmektedir. Bunlar ise Tasarım, Montaj işleri, Yazılım, Devreye Alma ve Satış Sonrası Teknik Destek, Bakım ve Onarım hizmetleridir.