Egesim Elektrik

EGESİM ELEKTRİK VE TAAHHÜT SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

İzmir Serbest Bölgesi’nde bulunan fabrikamızda Enerji Üretim Santralleri, Kimya, Maden ve Demir Çelik gibi sanayilerinin mühendislik hizmetleri ve anahtar teslim Endüstriyel Elektrik, Enerji ve Otomasyon çözümleri sunmak hedefiyle kurulmuştur. Almanya Bavyera eyaletinde bulunan 7.500 m2’lik arazimiz üzerinde yakın gelecekte üretim tesislerimizi faaliyete geçirmeyi hedefliyoruz.

1995′ den beri ”SIEMENS ÇÖZÜM ORTAĞI” ve yetkili “SIEMENS SIVACON PANO” üreticisi sertifikalarımız ile anahtar teslim çözümler sunuyoruz.

EGESİM grubu olarak Enerji ve Jeotermal Santrallerine ileri teknoloji ile kurulum hizmeti ve Enerji konusunda AR-GE çalışmalarımıza Enstrümantasyon konularını da ilave ederek bu alandaki referanslarımızı daha da çoğaltmayı hedefliyoruz. Hem yurt içinde hem de yurt dışında yapılan birçok projede kullanılan ekipmanların temin edilmesini ve mühendislik hizmeti verilmesini sağlıyoruz.

Ağırlıklı olarak SIEMENS marka ürünleri kullanarak SIEMENS SIVACON PARTNER ünvanı altında ürettiğimiz panolara ek olarak EGESİM marka lisanslı Tip Test Sertifikalı Orta Gerilim hücre ve panolarını imal ediyoruz. Sanayi tesisleri için gerekli mühendislik hizmetlerini, sahada ve AR-GE departmanımızda gerçekleştiriyoruz. Bunlar ise Tasarım, Montaj işleri, Yazılım, Devreye Alma ve Satış Sonrası Teknik Destek, Bakım ve Onarım hizmetlerini kapsamaktadır.

Ayrıca sanayi tesisleri için gerekli Transformatör temini yapılmaktadır.